- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Plastikowe Brązowe Przezroczyste PS Ø73mm 220ml (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Brązowy |
|---|---|
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 220 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7,3 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 8,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 200 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 1000 |
125użyć
7718-20-32
640 Jednostki
194, 60€
0,304€/Kieliszek
W Magazynie
1005-100-30
3.000 Jednostki
101, 07€
0,034€/Kubek
W Magazynie
2004-100-30
3.000 Jednostki
100, 98€
0,034€/Kubek
W Magazynie
9620-50-20
1.000 Jednostki
-12% 73, 60€ Normalna cena 83,64 €
0,074€/Kubek
W Magazynie