Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Biodegradowalny i kompostowalny kubek wykonany z przezroczystego PLA o pojemności 550 ml.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Prawdopodobnie zastanawiasz się, z czego wykonane są kubki PLA. Na pierwszy rzut oka wyglądają jak zwykłe plastikowe kubki, prawda? Ale, co zaskakujące, są one wykonane z PLA, materiału bardzo podobnego do konwencjonalnego plastiku i o podobnych właściwościach, ale całkowicie przyjaznego dla środowiska.
Czym więc jest PLA ? PLA jest bioplastikiem pochodzącym ze skrobi kukurydzianej, co czyni go przyjaznym dla środowiska. A jeśli zastanawiasz się nad jego zrównoważonym rozwojem, zarówno produkcja PLA, jak i produkcja tych kubków odbywa się zgodnie z przyjaznymi dla środowiska praktykami, zapewniając, że dokonujesz świadomego wyboru dla swoich potrzeb.
Jakie są zalety wyboru kubków PLA?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 550 ml |
| Design | Bassic |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 550 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Cylindryczny |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 400 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 70 |
8456-50
50 Jednostki
13, 12€
0,262€/Kubek
W Magazynie
8168-50
50 Jednostki
19, 79€
0,396€/Kubek
W Magazynie
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi