- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Biodegradowalny i kompostowalny kubek wykonany z przezroczystego PLA o pojemności 390ml.
Cena dotyczy pudełka zawierającego 1.000 sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 390 ml |
| Design | Economic |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 390 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8,4 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11,2 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Ekologiczne |
| Cena za | 1000 |
8456-50-14
700 Jednostki
146, 98€
0,210€/Kubek
W magazynie.
11914-50-20
1.000 Jednostki
249, 86€
0,250€/Kubek
W magazynie.
8168-50-16
800 Jednostki
269, 31€
0,337€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi