- sale
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Biodegradowalny i kompostowalny kubek wykonany z przezroczystego PLA o pojemności 250ml.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 250 ml |
| Design | Economic |
| Materiał | Skrobia zbożowa (PLA) |
| Całkowita Pojemność | 250ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7,3 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
8456-50
50 Jednostki
56, 14zł
1,123zł/Kubek
W magazynie.
11159-50
50 Jednostki
44, 30zł
0,886zł/Kubek
W magazynie.
11157-50
50 Jednostki
33, 52zł
0,670zł/Kompostowalny
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi