- Pakiet
1050
Kubki Papierowe Kędzierzawe 9 Oz/270ml Kraft Ø8,0cm (1.050 Sztuk)
Akcesoria
Ver más artículos de:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 270 ml |
| Design | Wave |
| Materiał | Faliste |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Zalecana pojemność | 200 ml |
| Całkowita Pojemność | 270 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 8,8 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48236990 |
| Znak pomiarowy | 200 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1050 |
4435-25-20
500 Jednostki
273, 19zł
0,546zł/Kubki
W magazynie.
4882-30-35
1.050 Jednostki
733, 27zł
0,698zł/Kubek
W magazynie.
7159-25-20
500 Jednostki
189, 10zł
0,378zł/Kubki
W magazynie.
13904-25-20
500 Jednostki
189, 10zł
0,378zł/Kubek
W magazynie.