- Pakiet
- ostatnie jednostki
740
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Papierowe Kędzierzawe 12 Oz/360ml Kraft Ø9,0cm (740 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 740 Sztuk.
20 Worków po 37 Sztuk w Skrzyni.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Kraft |
|---|---|
| Środki Ogółem | 360 ml |
| Design | Wave |
| Materiał | Faliste |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Zalecana pojemność | 360 ml |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,5 cm |
| Górna średnica | 9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 740 |
4883-34-20
680 Jednostki
164, 70€
0,242€/Kubek
W magazynie.
12669-50-20
1.000 Jednostki
-12% 96, 55€ Normalna cena 109,72 €
0,097€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi