- Pakiet
1000
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kartonowy kubek na gorące napoje o pojemności 9 Oz (270 ml) z dwukolorowym wzorem "Specialty to go". Posiada certyfikat ekologiczny PEFC, idealny do kawy, herbaty lub czekolady.
Cena Dotyczy Skrzynki 1.000 Sztuk. 20 Opakowań po 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Chociaż większość osób uważa, że ich zastosowanie ogranicza się do kubków na kawę, w rzeczywistości można z nich korzystać przy wielu innych okazjach i momentach.
Dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach: z pokrywką lub bez niej, ekonomiczne oraz w szerokiej gamie wzorów i kolorów, idealne do podawania gorącej kawy lub zimnych napojów. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoi klienci cieszyli się gorącą kawą lub orzeźwiającym napojem, nasze kubki papierowe, znane również jako kubki kartonowe, są najwygodniejszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na rynku.
Jeśli prowadzisz działalność z usługą take away, wiesz, że są one niezbędne. Kubki papierowe mają wiele zalet:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 270 ml |
| Design | Specjalność na wynos |
| Materiał | Kartonowe |
| Zalecana pojemność | 200 ml |
| Całkowita Pojemność | 270 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 5,6 cm |
| Górna średnica | 8 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 9,2 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 1000 |
4886-50-20
1.000 Jednostki
122, 93€
0,123€/Kubek
W magazynie.
12668-50-20
1.000 Jednostki
71, 59€
0,072€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi