- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki Papierowe 12 Oz/360ml "Bistro" Ø8,9cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Opakowania 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Chociaż większość osób uważa, że ich zastosowanie ogranicza się do kubków na kawę, w rzeczywistości można z nich korzystać przy wielu innych okazjach i momentach.
Dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach: z pokrywką lub bez niej, ekonomiczne oraz w szerokiej gamie wzorów i kolorów, idealne do podawania gorącej kawy lub zimnych napojów. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoi klienci cieszyli się gorącą kawą lub orzeźwiającym napojem, nasze kubki papierowe, znane również jako kubki kartonowe, są najwygodniejszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na rynku.
Jeśli prowadzisz działalność z usługą take away, wiesz, że są one niezbędne. Kubki papierowe mają wiele zalet:
Nadające się do recyklingu kartonowe kubki mają wewnątrz cienką powłokę PE dla zwiększenia bezpieczeństwa. Materiał ten(polietylen) jest bardzo mocnym i elastycznym rodzajem tworzywa sztucznego, które sprawia, że karton jest wodoodporny, więc nie odkształci się ani nie zmięknie, gdy nie będzie miał kontaktu z cieczą.
Aby dać mu drugie życie i poddać go recyklingowi, konsument musi wyrzucić ten laminowany kubek PE do kartonowego pojemnika.
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 360 ml |
| Design | Bistro |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 360ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8,9 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 11,2 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi