- Pakiet
- ostatnie jednostki
2500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubek kartonowy, do gorących napojów, 8 Oz/210 ml z dwukolorowym wzorem "Cupmatic". Posiada znak certyfikacji ekologicznej PEFC, nadaje się do użytku na wynos.
Cena Dotyczy Skrzynki 2.500 Sztuk. 25 Opakowań po 100 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Chociaż większość osób uważa, że ich zastosowanie ogranicza się do kubków na kawę, w rzeczywistości można z nich korzystać przy wielu innych okazjach i momentach.
Dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach: z pokrywką lub bez niej, ekonomiczne oraz w szerokiej gamie wzorów i kolorów, idealne do podawania gorącej kawy lub zimnych napojów. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoi klienci cieszyli się gorącą kawą lub orzeźwiającym napojem, nasze kubki papierowe, znane również jako kubki kartonowe, są najwygodniejszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na rynku.
Jeśli prowadzisz działalność z usługą take away, wiesz, że są one niezbędne. Kubki papierowe mają wiele zalet:
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
Wypełnij swoje stoły radością i pozytywną energią dzięki naszym różnokolorowym kieliszkom. Otrzymasz je w różnych kombinacjach, więc możesz bawić się szeroką gamą odcieni dostępnych w tym produkcie, aby stworzyć swój własny, unikalny, przyciągający wzrok zespół na wszystkie wydarzenia.
Nasze kubki mają wywinięty rant na górze, co pomoże Ci w wygodniejszej i przyjemniejszej konsumpcji produktu. Można je również połączyć z jedną z naszych kompatybilnych pokrywek. Dzięki temu będziesz miał szczelne i bezpieczne kombi do transportu i konsumpcji swojego napoju bez obaw o wycieki czy rozlanie.
| Kolor | Mieszany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 210 ml |
| Design | Kupmatyczny |
| Materiał | Kartonowe |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 210ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 9,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 180 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 2500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi