- Pakiet
432
Drewniany kieliszek degustacyjny o eleganckim wyglądzie i pojemności 60 ml i wymiarach 5,5x5,5 cm. Towarzysz swoim gastronomicznym przysmakom w oryginalnym i przyjaznym dla środowiska pojemniku.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
520, 91zł
4,341zł/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 18, 27zł Normalna cena 22,84 zł
0,457zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Wejdź do fascynującego świata drewnianych kieliszków degustacyjnych, w którym funkcjonalność staje się namacalnym wyrazem zaangażowania w autentyczność i zrównoważony rozwój. Każda degustacja staje się kompletną podróżą sensoryczną, od pierwszego dotyku do ostatniej rozkoszy. Gotowy, aby podnieść poziom swoich kulinarnych prezentacji dzięki ciepłu i wyjątkowości, jakie oferują te kieliszki?
Wybierając te miniaturowe kieliszki wykonane z drewna, decydujesz się na coś więcej niż tylko estetyczny materiał; dokonujesz wyboru przyjaznego dla środowiska. Drewno jest surowcem odnawialnym, a jego wykorzystanie w tych kubkach przyczynia się do zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych. W ten sposób każda degustacja staje się świadomym gestem w kierunku zrównoważonego rozwoju środowiska.
Po co zadowalać się bylejakością, skoro można wyróżnić się autentycznością i niepowtarzalnym stylem drewna?
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 5,5x5,5x4,5 cm |
| Design | Rhombus |
| Materiał | Drewniane |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 4,5 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 44191900 |
| Długość | 5,5 cm |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 432 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi