- Pakiet
- Eco
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubki "Deco" PS Przezroczyste Szkło 200 ml (500 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 500 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Dolna średnica | 4,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Cena za | 500 |
125użyć
7716-50-20
1.000 Jednostki
249, 94€
0,250€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7718-20-32
640 Jednostki
194, 60€
0,304€/Kieliszek
W magazynie.