15użyć
15użyć
Kubek plastikowy "Deco" o pojemności 200 ml, wykonany z przezroczysto matowego PP. Kubek wyróżnia się niełamliwością i lekkością, idealny na imprezy i uroczystości.
Kup z
20użyć
7146-25
25 Jednostki
14, 75€
0,590€/Talerz
W magazynie.
13301-100
100 Jednostki
19, 57€
0,196€/Etui
W magazynie.
Ver más artículos de:
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Półprzezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Design | Classic |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne napoje |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Dolna średnica | 4,5 cm |
| Górna średnica | 6,7 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 9,8 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 200 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 25 |