- ostatnie jednostki
20użyć
Produkt zastąpiony przez:
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
121, 77€
1,015€/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
2, 95€
0,030€/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
2, 05€
0,158€/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
12, 68€
1,268€/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
30, 09€
30,086€/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 4, 27€ Normalna cena 5,34 €
0,107€/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Po co zadowalać się tym, co zwyczajne, skoro można podnieść poziom doznań kulinarnych gości? Wyobraź sobie możliwość zaprezentowania swoich najlepszych dań w sposób, który jest nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie urzekający. Nasze miniaturowe plastikowe kieliszki degustacyjne PS nie tylko służą jako pojemniki, ale są również kluczem do stworzenia wyjątkowego doświadczenia kulinarnego na każdym wydarzeniu.
Za nienagannym wyglądem tych miniaturowych kieliszków degustacyjnych stoi polistyren (PS), materiał, który na nowo definiuje praktyczność bez poświęcania elegancji. To wysokiej jakości tworzywo sztuczne nie tylko zapewnia wytrzymałość i praktyczność, ale także stanowi idealną podstawę do prezentacji potraw.
Co sprawia, że te miniaturowe kieliszki degustacyjne PS są tak wyjątkowe?
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 4x4x7cm |
| Design | Mozaïk |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 20 |
20użyć
7051-20
20 Jednostki
-20% 4, 19€ Normalna cena 5,24 €
0,210€/Fingerfood
W magazynie.
20użyć
7052-20
20 Jednostki
7, 01€
0,351€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640535-15
15 Jednostki
5, 22€
0,348€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640536-15
15 Jednostki
5, 22€
0,348€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640534-15
15 Jednostki
5, 22€
0,348€/Fingerfood
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi