- Eco
Kompostowalny kubek papierowy BioWare, w naturalnym kolorze, o pojemności 4 oz (126 ml). Idealny do gorących napojów, takich jak herbata czy kawa. Wykonany w 100% z papieru pochodzącego z włókien drzewnych pozyskiwanych z lasów certyfikowanych przez PEFC.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Chociaż większość osób uważa, że ich zastosowanie ogranicza się do kubków na kawę, w rzeczywistości można z nich korzystać przy wielu innych okazjach i momentach.
Dostępne są we wszystkich rozmiarach i kształtach: z pokrywką lub bez niej, ekonomiczne oraz w szerokiej gamie wzorów i kolorów, idealne do podawania gorącej kawy lub zimnych napojów. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoi klienci cieszyli się gorącą kawą lub orzeźwiającym napojem, nasze kubki papierowe, znane również jako kubki kartonowe, są najwygodniejszym i najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem na rynku.
Jeśli prowadzisz działalność z usługą take away, wiesz, że są one niezbędne. Kubki papierowe mają wiele zalet:
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Design | BioWare |
| Materiał | Papier + PLA |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 126 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 4,5 cm |
| Kształt | Cylindryczny |
| Wysokość | 6,4 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 6,5 cm |
| Znak pomiarowy | 100 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 80 |
5248-100
100 Jednostki
11, 13€
0,111€/Kubek
W magazynie.
4886-50
50 Jednostki
7, 69€
0,154€/Kubek
W magazynie.
4851-80
80 Jednostki
6, 19€
0,077€/Kubek
W magazynie.
12666-50
50 Jednostki
-25% 1, 74€ Normalna cena 2,32 €
0,035€/Kubek
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi