- Pakiet
- ostatnie jednostki
144
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kubek Kapelusz do Degustacji Hot Form Czarni PP 60ml (144 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 144 Sztuk.
6 Worków po 24 Sztuk w Skrzyni.
Ver más artículos de:
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 60 ml |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | Ø7,5cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 3,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 144 |
125użyć
640536-15-14
210 Jednostki
58, 39€
0,278€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640535-15-14
210 Jednostki
58, 39€
0,278€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640534-15-14
210 Jednostki
58, 40€
0,278€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640532-25-30
750 Jednostki
154, 93€
0,207€/Fingerfood
W magazynie.
125użyć
640533-25-30
750 Jednostki
154, 93€
0,207€/Fingerfood
W magazynie.