- ostatnie jednostki
Koszyk Stalowy Okrągłe Stal Srebro Ø241x70mm.
Ver más artículos de:
Zastanawiasz się, jak wyeksponować swoje dania i przyciągnąć uwagę wszystkich klientów? Zanurz się w rewolucji prezentacji gastronomicznej dzięki naszym miniaturom ze stali nierdzewnej. Te akcesoria są odpowiedzią, łącząc oryginalność z funkcjonalnością, aby zapewnić wyjątkowe doznania kulinarne.
Siła tych miniatur tkwi w ich nieporównywalnej jakości. Stal nierdzewna, z której są wykonane, nie tylko oferuje nowoczesny wygląd, ale także gwarantuje wyjątkową trwałość, jest odporna na codzienne zużycie i łatwa do czyszczenia, zapewniając praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla potrzeb prezentacji gastronomicznej.
Chcesz dowiedzieć się więcej o wszystkich jego zaletach? Oto trzy jej główne cechy:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø24,1x7cm |
| Materiał | Stal Nierdzewna |
| Używa | Restauracja i Catering |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 24,1 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 82161030 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Sztućce |
| Cena za | 1 |
9592-1
1 Jednostki
7, 56€
7,558€/Koszyk
W magazynie.
6138-1
1 Jednostki
13, 49€
13,493€/Koszyk
W magazynie.