- ostatnie jednostki
Kieliszki Plastikowe Wino na Podstawie Srebro 130ml (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 10 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Metalizowany |
|---|---|
| Środki Ogółem | 130 ml |
| Design | Premium Gloss |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 130 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 6 cm |
| Górna średnica | 7 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 16,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Cena za | 10 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi