- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kieliszki Plastikowe Wino na Podstawie Niebieski Perełka 200ml 2P (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 20 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Design | Elegance |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | Ø8,5cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 20 |
125użyć
7898-20
20 Jednostki
-20% 69, 86zł Normalna cena 87,33 zł
3,493zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7894-20
20 Jednostki
-20% 69, 86zł Normalna cena 87,33 zł
3,493zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
13534-6
6 Jednostki
50, 35zł
8,392zł/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7905-20
20 Jednostki
62, 82zł
3,141zł/Kieliszek
W magazynie.