- ostatnie jednostki
125użyć
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Kieliszki Plastikowe Wino na Podstawie Brzoskwinie Perełka 200ml 2P (20 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 20 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Brzoskwinia |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | Ø8,5cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 14 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 20 |
125użyć
7905-20
20 Jednostki
14, 69€
0,734€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7900-20
20 Jednostki
16, 26€
0,813€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
13531-6
6 Jednostki
11, 77€
1,962€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
13532-6
6 Jednostki
11, 77€
1,962€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
13533-6
6 Jednostki
11, 77€
1,962€/Kieliszek
W magazynie.