- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
125użyć
Szkło Szampana wykonane z tworzywa sztucznego PS, przezroczyste, z Beżowy stopką.
Cena dotyczy opakowania zawierającego 20 sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 200ml |
| Design | Champagne Vintage |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 200ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 9,5 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 13,7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 20 |