- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Kieliszki Plastikowe Przezroczyste 60 ml (10 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 10 Sztuk.
Kup z
6234-100
100 Jednostki
5, 56€
0,056€/Fingerfood
W magazynie.
10361-100
100 Jednostki
5, 39€
0,054€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 60 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 12,7 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 10 |