- Pakiet
- ostatnie jednostki
500
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Przezroczysty plastikowy kieliszek wykonany z PS o pojemności 80 ml. Idealnie nadaje się do serwowania i spożywania szampana na każdej imprezie, a dzięki wysokiej jakości wzornictwu nadaje przyjęciom odrobinę elegancji.
Ver más artículos de:
Chcesz zorganizować stylowe, ale jednocześnie bezpieczne wydarzenie? Z plastikowe kielichy PS to możliwe. Zaprojektowane z myślą o połączeniu elegancji i wygody w jednym produkcie, te kubki wielokrotnego użytku są najlepiej strzeżonym sekretem każdego udanego wydarzenia. Ale co sprawia, że te kubki są tak wyjątkowe?
Porozmawiajmy o materiale produkcyjnym, polistyrenie, PS. Materiał ten jest znany ze swojego krystalicznie czystego wyglądu, który wnosi odrobinę wyrafinowania do wydarzeń bez ryzyka stłuczenia powszechnie kojarzonego ze szkłem. Plastikowe kubki PS są wytrzymałe, lekkie i łatwe w obsłudze, co czyni je idealnym wyborem na uroczystości plenerowe lub inne wydarzenia, w których bezpieczeństwo i praktyczność są najważniejsze.
Chcesz poznać wszystkie zalety kubków PS? Opowiemy Ci o nich.
Produkt jest odpowiedni do kontaktu z żywnością i spełnia obowiązujące przepisy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Zapewnia bezpieczne użytkowanie w miejscach, w których żywność jest przetwarzana, przechowywana lub serwowana.
Produkt zaprojektowany do wielokrotnego użytku, który można używać ponownie bez utraty funkcjonalności. Wytrzymały materiał wydłuża jego żywotność, czyniąc go praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem na co dzień. Zaleca się odpowiednie czyszczenie po każdym użyciu, aby zachować jego właściwości.
Po zakończeniu okresu użytkowania bez problemu poddaj ten produkt recyklingowi. Wystarczy zwrócić uwagę na materiał, z którego jest wykonany, aby wiedzieć, w jakim pojemniku trzeba będzie go wyrzucić.
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 80 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 80 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Dolna średnica | 6,5 cm |
| Górna średnica | 4,8 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | 14,4 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Znak pomiarowy | 50 ml |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 500 |
3043-10-10
100 Jednostki
104, 98€
1,050€/Kieliszek
W magazynie.
125użyć
7930-20-20
400 Jednostki
241, 84€
0,605€/Kieliszek
W magazynie.