- ostatnie jednostki
20użyć
20użyć
Kieliszki Plastikowe Kwadrat "Water Green" 60 ml (12 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 12 Sztuk.
Kup z
5088-1
1 Jednostki
-15% 3, 54€ Normalna cena 4,17 €
3,543€/Miska
W magazynie.
125użyć
7970-12
12 Jednostki
12, 06€
1,005€/Taca
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Woda Zielona |
|---|---|
| Środki Ogółem | 60 ml |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Degustacyjny |
| Całkowita Pojemność | 60 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Kwadrat |
| Wysokość | 5,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 12 |