- Pakiet
- ostatnie jednostki
125użyć
200
125użyć
Kieliszki Plastikowe Koktajl na Podstawie Czerwerne 185ml 2P (200 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Czerwony |
|---|---|
| Środki Ogółem | 185 ml |
| Design | Catering |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Całkowita Pojemność | 185 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 9,5 cm |
| Kształt | Wklęsły |
| Wysokość | |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 200 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi