- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Formy Papierowe 14,0x9,5x5,0cm (200 Sztuk)
100 % Biodegradowalny i Kompostowalny .
Cena Dotyczy Worków 200 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Ile razy zrujnowałeś nienaganny kształt swoich pysznych babeczek, wyjmując je z foremek? Papierowe foremki do babeczki będą Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o idealne i pyszne babeczki i muffinki.
Wykonane z papieru, biodegradowalnego materiału, kapsułki na babeczki są ekologiczną opcją, wolną od plastikowych odpadów. Ponadto są one zbudowane tak, aby wytrzymać użytkowanie w piekarniku i wysokich temperaturach bez pękania lub utraty stylu.
Dlaczego warto włączyć papierowe foremki do babeczki do swojej działalności? Przedstawiamy wszystkie zalety.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 375 ml |
| Design | Cooking |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Całkowita Pojemność | 375 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 10,5 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 200 |
13771-50
50 Jednostki
11, 71€
0,234€/Kraft
W magazynie.
13771-50-10
500 Jednostki
93, 71€
0,187€/Kraft
W magazynie.