- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Formy Drewniane do Pieczenia18,0x10,5x5,0cm (50 Sztuk)
Cena Dotyczy Worków 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Przy stole liczy się każdy szczegół. Drewniane tace to coś więcej niż zwykły dodatek. Są esencją prezentowania i serwowania jedzenia w najbardziej atrakcyjny i oryginalny sposób. Tace te nie tylko spełniają swoją funkcjonalność, ale są również zaangażowane w zrównoważony rozwój i piękno natury.
A czy wiesz, jakie są zalety drewna? Drewno jest materiałem biodegradowalnym , który nie generuje toksycznych odpadów. Jego sztywność i odporność na olej sprawiają, że idealnie nadaje się do serwowania szerokiej gamy produktów spożywczych. Ponadto ich prosty i naturalny wygląd będzie pasował do każdej sytuacji.
Chcesz dowiedzieć się wszystkiego o drewnianych tacach? Opowiemy Ci o nich wszystko.
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
Nadaje się do stosowania w tradycyjnych piekarnikach, z całkowitą pewnością, że nie odkształci się ani nie zniszczy, o ile produkt jest używany prawidłowo i odpowiedzialnie, zgodnie z podanymi instrukcjami.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
Nadaje się do stosowania w lodówce lub zamrażarce, ponieważ nasz produkt jest doskonale odporny na niskie temperatury, nie stając się kruchym i nie ulegając degradacji.
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 18x10,5x5cm |
| Design | Cooking |
| Materiał | Drewniane |
| Szerokość wargi | 10,5 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Zamrażanie | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Tradycyjny piekarnik | Tak |
| Intrastat | 48236910 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Długość wargi | 18 cm |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi