- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Formy do Pieczenia Kraft 19,7x6,5x4,8cm (480 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 480 Sztuk.
Ver más artículos de:
| Kolor | Brązowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 19,7x6,5x4,8cm |
| Design | Dwukolorowy |
| Materiał | Papier Kraftowy |
| Wysokość | 4,8 cm |
| Szerokość | 6,5 cm |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 19,7 cm |
| Cena za | 480 |
11653-480
480 Jednostki
138, 99€
0,290€/Forma
W magazynie.
11654-402
402 Jednostki
129, 46€
0,322€/Formy
W magazynie.
11655-450
450 Jednostki
155, 67€
0,346€/Forma
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi