Podobne produkty:
Formy do Muffinek Tulipan Ø50x50/80 mm, biała, do muffinów.
Ver más artículos de:
Ile razy zrujnowałeś nienaganny kształt swoich pysznych babeczek, wyjmując je z foremek? Papierowe foremki do babeczki będą Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o idealne i pyszne babeczki i muffinki.
Wykonane z papieru, biodegradowalnego materiału, kapsułki na babeczki są ekologiczną opcją, wolną od plastikowych odpadów. Ponadto są one zbudowane tak, aby wytrzymać użytkowanie w piekarniku i wysokich temperaturach bez pękania lub utraty stylu.
Dlaczego warto włączyć papierowe foremki do babeczki do swojej działalności? Przedstawiamy wszystkie zalety.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø5x5/8cm |
| Design | Muffin |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Szerokość podstawy | 5 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø5x5/8 cm |
| Kształt | Tulipana |
| Wysokość | 8 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 3000 |
11377-2000
2.000 Jednostki
414, 51zł
0,207zł/Formy
W magazynie.
11379-3000
3.000 Jednostki
655, 24zł
0,218zł/Formy
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi