- sale
Formy Cukiernicze Aluminowe 100x55x20mm (100 Sztuk)
11797-100
100 Jednostki
-25% 12, 55€ Normalna cena 16,73 €
0,125€/Formy
W magazynie.
Formy Cukiernicze Aluminowe 40x35x16mm (100 Sztuk)
Ver más artículos de:
Kapsuły aluminiowe na nowo zdefiniowały standard doskonałości w nowoczesnym cukiernictwie. Ich elegancki wygląd, kulinarna wszechstronność i zdolność do poprawy zarówno przygotowania, jak i prezentacji sprawiają, że są one obowiązkowym elementem każdej piekarni.
Aluminium jest głównym materiałem używanym do produkcji naszych kapsuł ze względu na jego lekkość i wytrzymałość. Ta dwoistość cech nie tylko ułatwia przenoszenie i transport kapsułek, ale także zapewnia możliwość ich dostosowania do różnych zastosowań i warunków.
Podoba Ci się pomysł tych praktycznych kapsułek? Opowiemy o nich więcej.
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 4x3,5x1,6cm |
| Materiał | Aluminiowe |
| Szerokość podstawy | 3,5x3,5 cm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Prostokątny |
| Wysokość | 1,6 cm |
| Szerokość | 3,5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 4 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 100 |
11797-100
100 Jednostki
-25% 12, 55€ Normalna cena 16,73 €
0,125€/Formy
W magazynie.
11795-100-30
3.000 Jednostki
199, 28€
0,066€/Forma
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi