- ostatnie jednostki
Formi do Babeczek 4,9x3,8x7,5cm, pomaranczowa.
Ver más artículos de:
Ile razy zrujnowałeś nienaganny kształt swoich pysznych babeczek, wyjmując je z foremek? Papierowe foremki do babeczki będą Twoim najlepszym sprzymierzeńcem, jeśli chodzi o idealne i pyszne babeczki i muffinki.
Wykonane z papieru, biodegradowalnego materiału, kapsułki na babeczki są ekologiczną opcją, wolną od plastikowych odpadów. Ponadto są one zbudowane tak, aby wytrzymać użytkowanie w piekarniku i wysokich temperaturach bez pękania lub utraty stylu.
Dlaczego warto włączyć papierowe foremki do babeczki do swojej działalności? Przedstawiamy wszystkie zalety.
Ten produkt jest kompostowalny. Po wyrzuceniu do pojemnika na odpady organiczne, a także w kontrolowanych warunkach w kompostowniach przemysłowych, są one przetwarzane na kompost, zamykając w ten sposób zrównoważony cykl.
Produkt ten jest biodegradowalny, rozkłada się i degraduje w krótkim czasie poprzez całkowicie naturalny proces, nie pozostawiając żadnych pozostałości i bez potrzeby interwencji człowieka.
| Kolor | Pomarańczowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 4,9x3,8x7,5cm |
| Design | Vichy Cupcake |
| Materiał | Papier odporny na tłuszcz |
| Szerokość podstawy | 4,9 cm |
| Szerokość wargi | 7,5 cm |
| Całkowita Pojemność | 160 mm |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kompostowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 500 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi