- Pakiet
- ostatnie jednostki
500użyć
36
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
Nietłukący kubek o pojemności 310ml, w kolorze białym. Zaprojektowane dla środowisk, w których pracują profesjonaliści z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Idealny do każdego rodzaju lokalizacji: hotele, bary na plaży, łodzie, tarasy..
Ver más artículos de:
Nowe nietłukące się kubki "AROMA" wnoszą na stół odrobinę jakości i elegancji dzięki swojemu doskonałemu wzornictwu.
Ten nowy asortyment jest odporny na 350 do 500 cykli mycia i wysokie temperatury. Lekkość, bezpieczeństwo i praktyczność, wszystko w jednym w wersji 310ml.
Dzięki surowcom użytym do jego produkcji Twoja kawa lub czekolada będzie zawsze gorąca i o doskonałym smaku.
Zastosowania:..
Plastikowy kubek powszechnie używany do serwowania napojów. Idealny na każdy rodzaj obiadu lub kolacji na świeżym powietrzu.
Pojemność całkowita:. 310ml.
Kolor:. Biale.
Materiał:. Polipropylen i mikronizowany talk mineralny.
Prezentacja:. Opakowanie 36 sztuk. .
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Design | Coffee |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 310ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | Ø7,7cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 9,3 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 36 |
125użyć
8179-25-40
1.000 Jednostki
-12% 1, 011.90zł Normalna cena 1,149.88 zł
1,012zł/Fili
W magazynie.
125użyć
8178-25-40
1.000 Jednostki
1, 149.88zł
1,150zł/Fili
W magazynie.