125użyć
Transparentny plastikowy kubek do kawy 190ml z polistyrenu (PS). Specjalne na imprezy lub uroczystości takie jak cateringi, przyjęcia, wesela, komunie...
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
520, 91zł
4,341zł/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 18, 27zł Normalna cena 22,84 zł
0,457zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Plastikowe kubki PS to idealny wybór dla tych, którzy szukają praktyczności i stylu! Kubki te są lekkie i łatwe do przenoszenia, dzięki czemu staną się niezbędnymi sprzymierzeńcami Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy Twoi klienci piją kawę w lokalu, czy podczas imprez i uroczystości, kubki PS są wszechstronnym i bezpiecznym wyborem.
Polistyren, znany również jako PS, jest materiałem powszechnie znanym ze swojej wytrzymałości i trwałości. Te kubki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać codzienne użytkowanie bez łatwego pękania, dając ci pewność, że masz bezpieczny i trwały produkt.
Chcesz dowiedzieć się więcej o tych kubkach? Powiemy Ci o wszystkich ich zaletach!
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | 190 ml |
| Design | Round |
| Materiał | PS (Polistyren) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 190ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8,2 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Wielokrotnego użytku | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | luxus |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi