- ostatnie jednostki
125użyć
Kubek do kawy beżowy wykonany z PP 190 ml.
Kup z
20użyć
3028-10-12
120 Jednostki
520, 91zł
4,341zł/Dzbanek
W magazynie.
52031-100
100 Jednostki
12, 63zł
0,126zł/S
W magazynie.
20użyć
3018-13
13 Jednostki
8, 79zł
0,676zł/Szklanka
W magazynie.
20użyć
3028-10
10 Jednostki
54, 25zł
5,425zł/Dzbanki
W magazynie.
4064-1
1 Jednostki
128, 70zł
128,700zł/Obrus
W magazynie.
4110-40
40 Jednostki
-20% 18, 27zł Normalna cena 22,84 zł
0,457zł/Kubek
W magazynie.
Ver más artículos de:
Szukasz praktycznych kubków, które wytrzymają więcej niż dwie rundy? Mamy je! Plastikowe kubki PP są w stanie wytrzymać codzienną harówkę bez żadnych problemów. Bez względu na to, czy zostaną uderzone lub upuszczone, PP utrzymuje je stabilnie i bez uszkodzeń.
Porozmawiajmy teraz o materiale, z którego wykonane są te kubki. Tworzywo PP jest twardym i trwałym materiałem, który może wytrzymać uderzenia i upadki bez żadnych problemów. Ponadto jego wysoka odporność na ciepło oznacza, że możesz napełnić kubek gorącymi napojami bez obawy o jego uszkodzenie. Jest to idealne połączenie praktyczności i trwałości, dzięki czemu możesz cieszyć się napojami bez obaw!
Chcesz poznać więcej zalet? Czytaj dalej!
Nadaje się do użytku w mikrofalówce. Szybko i bezpiecznie się nagrzewa, ponieważ bez problemu stawia opór, nie odkształca się i nie niszczy. Zalecamy sprawdzenie karty danych technicznych w celu bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania.
| Kolor | Beżowy |
|---|---|
| Środki Ogółem | 190 ml |
| Design | Round |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Używa | Zimne i gorące napoje |
| Całkowita Pojemność | 190ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Górna średnica | 8,2 cm |
| Kształt | Okrąg |
| Wysokość | 5 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Mikrofalówka | Tak |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Zakres | Premium |
| Cena za | 25 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi