- ostatnie jednostki
Jednorazowy fartuch wzmocniony wykonany z polietylenu i polipropylenu w kolorze białym. Idealny do stosowania wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie maksymalnej higieny i ochrony.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Odkryj idealne rozwiązanie zapewniające higienę i ochronę w środowisku pracy: fartuchy jednorazowe. Zaprojektowane do intensywnego użytkowania, fartuchy te zapewniają bezpieczną barierę przed wyciekami i/lub zanieczyszczeniami. Ich lekka i wygodna konstrukcja pozwala na swobodne poruszanie się, zapewniając skupienie się na zadaniu, a nie na garderobie.
Materiał tych fartuchów to tworzywo polietylenowe (PE), znane ze swojej wytrzymałości i elastyczności. Materiał ten nie tylko zapewnia skuteczną ochronę, ale jest również przyjazny dla środowiska. PE jest mniej szkodliwym tworzywem sztucznym niż inne alternatywy i został starannie dobrany, aby zminimalizować wpływ na środowisko bez uszczerbku dla jakości.
Dlaczego więc wybrać nasze fartuchy jednorazowe zamiast innych opcji? Oto dlaczego.
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 70x110cm |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Higiena i ochrona |
| Górna średnica | 23 cm |
| Kształt | Przedłużony |
| Wysokość | 30 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 10 |