- ostatnie jednostki
Produkt zastąpiony przez:
Wycofany z eksploatacji Produkt
PE Schürze 120x76cm. Farbe weiß. 25my.
Einheiten á 100 Stück.
Ver más artículos de:
| Kolor | Biały |
|---|---|
| Środki Ogółem | 76x120cm |
| Materiał | PE (Polietylen) |
| Używa | Higiena i ochrona |
| Średnica | N/D |
| Kształt | Przedłużony |
| Wysokość | 2,8 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39262000 |
| Długość | 13 cm |
| Mikronaż | 25 µm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj |
Dla obu płci Odzież jednorazowa |
| Cena za | 100 |
9754-100
100 Jednostki
9, 85€
0,099€/Fartuch
W magazynie.
9756-100
100 Jednostki
12, 45€
0,124€/Fartuch
W magazynie.
9757-100
100 Jednostki
19, 68€
0,197€/Fartuch
W magazynie.