- Pakiet
- ostatnie jednostki
1000
Wieczko Wypukłe bez Otworu do kubków PET Przezroczyste Szkło Ø9,8cm (1000 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 1000 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø9,8cm |
| Design | Ultra czysty |
| Materiał | PET |
| Używa | Napoje |
| Całkowita Pojemność | 230 ml |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Średnica | 9,8 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Zastawa Stołowa |
| Cena za | 1000 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi