Jednorazowa pokrywka z tworzywa sztucznego rPET, kolor przezroczysty, pasuje do ekologicznej miski z trzciny cukrowej "Buddha" Ø17cm. Ma wysokość 3 cm.
Cena Dotyczy Opakowania po 50 Sztuk.
Akcesoria
Ver más artículos de:
Nasze plastikowe pokrywki PET, zaprojektowane specjalnie do żywności zimnej lub przechowywanej w temperaturze otoczenia, poprawiają wrażenia klientów podczas zakupów na wynos i dostaw. Pokrywki te są idealnym rozwiązaniem do sałatek, deserów i nieogrzewanych potraw, zachowując świeżość i smak bez ryzyka deformacji termicznej. Ich konstrukcja zapewnia skuteczne uszczelnienie, zapobiegając rozlaniu i utrzymując integralność naczyń podczas transportu.
Wykonane z tworzywa PET pokrywki są bezpiecznym i praktycznym rozwiązaniem. Chociaż nie nadają się do wysokich temperatur, ich wytrzymałość i przejrzystość sprawiają, że są idealne do różnych zimnych i ciepłych potraw. Ponadto ich kompatybilność z pojemnikami, które można znaleźć w akcesoriach do produktów, zapewnia idealne dopasowanie.
Co sprawia, że nasze plastikowe pokrywki PET są najlepszym wyborem?
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Środki Ogółem | Ø17cm |
| Design | Buddha |
| Materiał | rPET |
| Średnica | 17 cm |
| Kształt | Okrągły |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 17 cm |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39235090 |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 50 |
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi