- Pakiet
6
Podobne produkty:
Bieżnik na Stół Airlaid Niebieski 0,4x48m 1,2m (6 Sztuk)
Cena Dotyczy Skrzynki 6 Sztuk.
Ver más artículos de:
Czy chcesz nadać swojemu stołowi dodatkowy akcent stylu i elegancji bez konieczności całkowitego przykrywania go obrusem? W takim razie bieżnik TNT jest właśnie tym, czego szukasz!
W połowie drogi między obrusem a podkładką, bieżnik stołowy jest długim, wąskim obrusem, który umieszcza się na środku stołu, nie przykrywając całkowicie jego powierzchni. Uniwersalny dodatek, który łączy w sobie zarówno estetykę, jak i funkcjonalność, idealne dwa w jednym!
Chcesz wiedzieć, co sprawia, że bieżniki stołowe TNT są tak wyjątkowe? Te bieżniki stołowe wykonane są z włókniny, która nadaje im wyjątkową strukturę. Zamiast tkanego, składają się z włókien, które są przeplatane i łączone termicznie, tworząc materiał przypominający tkaninę.
Jakie są więc ich zalety? Podpowiadamy.
| Kolor | Niebieski |
|---|---|
| Środki Ogółem | 0,4x48m |
| Design | Color |
| Materiał | Airlaid |
| Kształt | Prostokątny |
| Szerokość | 40 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 48183000 |
| Długość | 4.800,00 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | Serwetki i obrusy |
| Cena za | 6 |
9049-1-6
6 Jednostki
165, 68€
27,614€/Bie
W magazynie.
9048-1-6
6 Jednostki
189, 37€
31,562€/Bie
W magazynie.