- ostatnie jednostki
Mini Korb Verkostung 3,8x5,8x3,8cm fabriziert aus Bamboo.
Beutel von 25 Einheiten.
Kup z
5979-25
25 Jednostki
9, 31€
0,372€/Fingerfood
W magazynie.
6083-50
50 Jednostki
9, 67€
0,193€/Taca
W magazynie.
41034-1
1 Jednostki
3, 63€
3,629€/Opakowania
W magazynie.
9312-20
20 Jednostki
-15% 8, 71€ Normalna cena 10,25 €
0,436€/Fingerfood
W magazynie.
11243-25
25 Jednostki
10, 42€
0,417€/Fingerfood
W magazynie.
Ver más artículos de:
| Kolor | Naturalny |
|---|---|
| Środki Ogółem | 3,8x5,8x3,8cm |
| Materiał | Bambusowy |
| Używa | Degustacyjny |
| Certyfikat | Kontaktu z żywnością |
| Kształt | Owal |
| Wysokość | 5,8 cm |
| Szerokość | 3,8 cm |
| Biodegradowalny | Tak |
| Kontaktu z żywnością | Tak |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 3,8 cm |
| Recyklingowi | Tak |
| Rodzaj | |
| Cena za | 25 |