- Pakiet
36
Taśma Ostrzegawcza Przezroczysta PP 4,8cmx132m.
Ver más artículos de:
| Kolor | Przezroczysty |
|---|---|
| Design | Classic |
| Materiał | PP (Polipropylen) |
| Wysokość | 13.200,00 cm |
| Szerokość | 4,80 cm |
| Jednorazowe | Tak |
| Rodzina | Monouso |
| Intrastat | 39241000 |
| Długość | 13.200,00 cm |
| Rodzaj | Opakowanie |
| Cena za | 36 |
4292-1-36
36 Jednostki
125, 44€
3,484€/Ta
W magazynie.
4293-1-36
36 Jednostki
121, 86€
3,385€/Ta
W magazynie.
Recenzje produktów / Q&A Pytania i odpowiedzi